JE ČAS SI NA TO POSVÍTIT!

Objev světla, která
nejen svítí, ale umožní ti
opravdu vidět!

SÍLA BEZ CHYTROSTI JE K NIČEMU

SILVA INTELLIGENT LIGHT

Je samozřejmě dobré vědět, kam míříme a co nás tam čeká, ale pro náš mozek jsou potřebné také informace o našem bezprostředním okolí. Je potřeba si zkrátka vidět pod nohy. Právě tyto informace zásadně ovlivňují naši koordinaci a stabilitu. Naši bezpečnost. Proto SILVA u svých světel používá technologii Intelligent Light(R), která zajišťuje správnou distribuci světla. Jeden světelný kužel odkrývá terén ve větší vzdálenosti od nás, zatímco druhý - širší - nasvětluje naše nejbližší okolí vpravo a vlevo před námi. Výsledkem je tak mnohem větší, rovnoměrně osvětlená plocha = více informací pro mozek = větší bezpečnost a rychlost.
Dalším důležitým parametrem je teplota světla neboli jeho barva. Mnoho výrobců používá příliš "bílé" světlo, které znemožňuje správné čtení terénu. V důsledku velké světelné intenzity a nevhodné barvy světla dochází k nežádoucím odrazům, terén působí méně plastickým dojmem a vnímáme ho jako plochý. Proto jsme optimalizovali barvu světla na takovou úroveň, která je pro naše oko nejpříjemnější. Se světly Silva budete vnímat terén mnohem realističtěji a již vás nepřekvapí drobné terénní zlomy a nerovnosti.

PRECIZNOST JE SAMOZŘEJMOST

Prudký rozvoj LED technologie umožnil celému segmentu mobilních světel nevídaný výkonnostní skok. Ale dobré světlo není zdaleka jen o počtu wattů a lumenů. O uživatelské spokojenosti rozhodují promyšlené detaily.

preciznost

MULTISPORT

Vysoce výkonná světla pro cyklistiku, MTB, běh, běžecké lyžování, orientační běh a všechny typy extrémních adventure závodů a aktivit.

  • všestranná, stabilní, se snadnou změnou použití díky promyšlenému příslušenství
Silva Power Trail
Silva Cross Trail
Silva Trail Speed Elite
Silva Trail Speed

RUNNING / JOGGING

Druhá generace skvělých čelových světel určených primárně pro běžecké aktivity.

  • lehká, stabilní, s vysokým komfortem užívání
Silva Trail Runner II USB
Silva Trail Runner

OUTDOOR

Čelová světla s voděodolností IPX7 pro pobyt v přírodě, turistiku, kempování, vodácký sport, rybaření, lov a další outdoorové aktivity.

  • odolná, stabilní, s výborným poměrem cena/výkon
Silva Ninox II
Silva Otus II

IPX7 je standard, který zaručuje voděodolnost výrobku při ponoření do vody trvajícím 30 minut v hloubce 1m.
Tím říkáme, že žádný déšť nebo třeba koupel při cvaknutí se na vodě tomuto světlu neublíží. Máte špatné zkušenosti s čelovkou v potoce nebo vám vaši kamarádi připravili nečekanou koupel?
Se standardem IPX7 žádný problém.
Voděodolných vlastností jsme dosáhli použitím konstrukčního řešení, kdy LED dioda i baterie jsou schovány v jednom kompaktním těle.

// UŽ MÁTE JASNO?